Lot van 42 eenheden van Bazaar Producten niet getest
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 42 partijen
- 42 partijen
- België
- Beschadigde
- 9601
- Laatste bijwerking
- 2 dagen geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
Krefel is een bekende verkoper in België.\n
\nDeze bundel bestaat uit:\n
\nEen "Blind box"-bundel die voornamelijk bestaat uit telefoonaccessoires (hoesjes, schermen, kabels).\n
\nDit is overstock, d.w.z. producten die niet zijn verkocht, voornamelijk telefoonaccessoires van de oudere generatie.\n
\nVolle pallet maar hoeveelheid producten onbekend.\n
\nEen papieren map met de details van elk product is door de verkoper in de pallets geschoven, pas op dat ze van niet-geteste kwaliteit zijn (i)! Wij nodigen u uit om te informeren naar de details van deze kwaliteitsklasse.\n
\n? Vind de inhoud van de bundel in de volgende live:\n