Set van 43 stuks Meubelen Functionele feedback van klanten
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 43 partijen
- 43 partijen
- Frankrijk
- Gebruikt
- 9618
- Laatste bijwerking
- 4 dagen geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
VENTE-UNIQUE.com is een bekende verkoper, gevestigd in Lesquin, Frankrijk, gespecialiseerd in de online verkoop van meubels.\n
\nBelangrijk: Aangezien sommige producten onvolledig zijn, worden de pakketten aangeboden door Vente-Unique (bedrag van de publieksprijs aan 0,01€ in het bestand) \n
\nDeze bundel bevat in totaal 43 meubelstukken van verschillende typen, geschikt om aan verschillende behoeften en voorkeuren te voldoen.\n
\nHet merendeel van de producten in deze bundel zijn klantretouren en zijn functioneel. Sommige producten kunnen tot 14 dagen zijn gebruikt en kunnen lichte cosmetische defecten of kleine gebruikssporen hebben.\n
\nVoor meer informatie over de specifieke staat van elk item verwijzen wij u naar de Excel-lijst die aan die batch is gekoppeld.\n