Set van 54 eenheden van grote apparaten en niet-functionele tv's
€ 2.000,00
/partij
prijs zonder belasting
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 54 partijen
- 54 partijen
- Frankrijk
- Beschadigde
- 9629
- Laatste bijwerking
- 4 dagen geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
15 pallets (54 producten) van grote apparaten en tv's en niet-functionele kwaliteit.
\nInformatie: Opmerkingen over de staat van de producten staan in het bijgevoegde Excel-bestand.\n
\nOm de volledige batch te weten te komen, download de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n
Gerelateerde zoekopdrachten: