Lot van 582 producten van PEM DPH en Bazaar Niet getest
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 582 partijen
- 582 partijen
- Frankrijk
- Beschadigde
- Merken
- Teleshopping
- 8382
- Laatste bijwerking
- 1 maand geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
Lot van 582 producten uit de DPH-, PEM- en Bazaar-universums van niet-geteste kwaliteit verkocht door M6 Boutique, Teleshopping en Euroshopping.\n
\nEr zijn geen producten getest. De producten kunnen dus perfect functioneel zijn in de originele verpakking, maar ook beschadigd of niet-functioneel, enz.\n
\nDe set bestaat uit 12 standaard pallets.\n
\nDe Excel-lijst op de pagina bevat een gedetailleerde beschrijving van de producten in de bundel.\n