Veiling: Lot kleurverschuivingen (10 stuks) - (László Moholy-Nagy) - (Kinetisch-constructief systeem) - (naar het origineel uit 1922)
€ 10,00
/partij
prijs zonder belasting
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 1 partijen
- 1 partij
- Duitsland
- Nieuw
- Laatste bijwerking
- 3 weken geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
- Gesigneerd en gedateerd in print
- Conditie: in goede staat
- Afmeting: 83,3 × 66 cm bij 90 × 70 cm
Verkoop tegen het hoogste bod in het kader van een veiling! De prijzen zijn vanaf-prijzen!
Gerelateerde zoekopdrachten: