€ 1.000,00
/partij
prijs zonder belasting
- 123 partijen
- 123 partijen
- België
- Beschadigde
- 8220
Contact Telefoontje
Lot van 123 eenheden van huishoudelijke apparaten en computer / hightech nr... - beschrijving
5 pallets (123 producten) van Major Appliances, Computer / High Tech en andere, Niet-functioneel, verkocht door Krefel (Boulanger Group)\n
\nOm het volledige pakket te zien, download de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland