Lot van 518 stuks van diverse producten Niet getest
- 518 partijen
- 518 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- 8234
Contact Telefoontje
Lot van 518 stuks van diverse producten Niet getest - beschrijving
518 Home & Garden Furniture Products - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-tailer in Nederland.\n
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste retourzendingen van klanten\n
\nHoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):\n
\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van het productStap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (deze mag vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar in geen geval zwaar beschadigd
\nDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
\nOm alle producten in deze bundel te zien, download je de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland