Set van 54 eenheden van grote apparaten en niet-functionele tv's
€ 2.000,00
/partij
prijs zonder belasting
- 54 partijen
- 54 partijen
- Frankrijk
- Beschadigde
- 9734
Contact Telefoontje
Set van 54 eenheden van grote apparaten en niet-functionele tv's - beschrijving
15 pallets (54 producten) van grote apparaten en tv's en niet-functionele kwaliteit.
\nInformatie: Opmerkingen over de staat van de producten staan in het bijgevoegde Excel-bestand.\n
\nOm de volledige batch te weten te komen, download de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland