Lot van 572 stuks van diverse producten Niet getest
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 572 partijen
- 572 partijen
- België
- Beschadigde
- Merken
- Diverse
- 9103
- Laatste bijwerking
- 3 weken geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
572 Home & Garden Furniture Products - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-tailer in Nederland, gespecialiseerd in de wereld van huis en tuin.
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste feedback van klanten\n
\nHoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):\n
\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van de klantStap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (deze mag vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar op geen enkele manier zwaar beschadigd
\nDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
\nOm alle producten in dit kavel te zien, downloadt u de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n