WELCOME SUMMER
-35%
Voor 1 jaar INSCHRIJVING en VERLENGING
promoties kunnen niet gecombineerd worden

De beste aandelenaanbiedingen uit 150 landen

Meer dan 100 000 tevreden gebruikers

Biedt goedkoper tot 90% van de startprijs

Direct contact met wederverkopers en groothandels

588 stuks Verpakking van Huis & Tuin Diverse Producten - Niet Getest

€ 1.000,00 /partij prijs zonder belasting
Bestellingen

Minimale bestelling
588 partijen
Beschikbaar aantal
588 partijen
Land
Nederland
Goederengroep
Beschadigde
SKU:
8244

Contact Telefoontje

588 stuks Verpakking van Huis & Tuin Diverse Producten - Niet Getest - beschrijving

588 huis- en tuinmeubelproducten - Niet getest Verkocht door Vida XL, een grote e-tailer in Nederland, specialist in de wereld van huis en tuin.

Informatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste feedback van klanten.

Hoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):

• Stap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van de klant.

• Stap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (hij kan vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar mag niet ernstig beschadigd zijn.

Deze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.

Om meer te weten te komen over alle producten in dit kavel, downloadt u de lijst in Excel onderaan deze pagina.

Betalingswijze

  • Overdracht
  • Online betalingen

Verzendingswijze

  • Binnenlandse verzending
  • Verzending naar het buitenland

Andere aanbiedingen van de groothandelaar

Andere aanbiedingen in deze categorie

Gratis NIEUWSBRIEF

Dagelijkse berichtgeving over nieuwe producten en nieuwigheden op Merkandi.