588 stuks Verpakking van Huis & Tuin Diverse Producten - Niet Getest
- 588 partijen
- 588 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- 8244
Contact Telefoontje
588 stuks Verpakking van Huis & Tuin Diverse Producten - Niet Getest - beschrijving
588 huis- en tuinmeubelproducten - Niet getest Verkocht door Vida XL, een grote e-tailer in Nederland, specialist in de wereld van huis en tuin.
Informatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste feedback van klanten.
Hoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):
• Stap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van de klant.
• Stap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (hij kan vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar mag niet ernstig beschadigd zijn.
Deze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
Om meer te weten te komen over alle producten in dit kavel, downloadt u de lijst in Excel onderaan deze pagina.
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland