Lot van 608 stuks Bazaar Niet getest
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 608 partijen
- 608 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- 8659
- Laatste bijwerking
- Meer dan een maand geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
Vida XL, een gerenommeerde verkoper, biedt dit product aan. Ondanks het zekere gebrek aan informatie over het land van herkomst van de verkoper, wordt het product verzonden vanuit hun magazijn in Maastricht, Nederland.\n
\nDit kavel bestaat voornamelijk uit artikelen uit de categorie Bazaar, met in totaal 608 producten.\n
\nDe hoofdkwaliteit van dit kavel is Niet getest. We raden kopers ten zeerste aan om de Excel-sheet te raadplegen voor meer specifieke feedback over elk product.\n