Lot van 773 eenheden van verschillende producten, voornamelijk meubels
€ 1.000,00
/partij
prijs zonder belasting
- 773 partijen
- 773 partijen
- Nederland
- Beschadigde
- 8091
Contact Telefoontje
Lot van 773 eenheden van verschillende producten, voornamelijk meubels - beschrijving
De verkoper van dit kavel is Vida XL, een bedrijf gevestigd in Nederland.
Dit kavel bestaat voornamelijk uit meubels en bevat in totaal 773 eenheden.
Opgemerkt moet worden dat alle merken in dit kavel onbekend zijn.
De belangrijkste kwaliteit van deze batch is "Niet getest". We raden kopers aan om de Excel-lijst te raadplegen.
Betalingswijze
- Overdracht
- Online betalingen
Verzendingswijze
- Binnenlandse verzending
- Verzending naar het buitenland