Lot van 795 eenheden niet-functionele elektronische apparatuur
- Status
- Aanbieding is niet meer geldig
- 795 partijen
- 795 partijen
- Frankrijk
- Beschadigde
- 8660
- Laatste bijwerking
- 1 week geleden
Huidige aanbiedingen uit deze categorie Huidige bulkaanbiedingen
Beschrijving van de aanbieding
30 pallets (795 hoeveelheden) met elektronische apparatuur, waaronder smartwatches, koffiezetapparaten, robotstofzuigers en nog veel meer, verkocht door Coolblue, een toonaangevende e-tailer in Nederland.
\nAlle producten zijn retourzendingen van klanten die als niet-functioneel zijn aangemerkt.\n
\nProducten worden door de detailhandelaar als niet-functioneel geclassificeerd als het product:\n- onvolledig\n- of beschadigd is\n- niet langer door de detailhandelaar wordt vermeld\n- of al is gebruikt\n- of door de klant niet-functioneel is verklaard"\n