FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Voor 1 jaar INSCHRIJVING en VERLENGING
promoties kunnen niet gecombineerd worden
18 Aantal resterende pakketten

De beste aandelenaanbiedingen uit 150 landen

Meer dan 100 000 tevreden gebruikers

Biedt goedkoper tot 90% van de startprijs

Direct contact met wederverkopers en groothandels

Lot van 588 stuks van diverse producten Niet getest

€ 1.000,00 /partij prijs zonder belasting
Bestellingen

Minimale bestelling
588 partijen
Beschikbaar aantal
588 partijen
Land
Nederland
Goederengroep
Beschadigde
SKU:
8244

Contact Telefoontje

Lot van 588 stuks van diverse producten Niet getest - beschrijving

588 huis- en tuinmeubelproducten - Niet getest verkocht door Vida XL, een toonaangevende e-tailer in Nederland, specialist in de wereld van huis en tuin.\n
\nInformatie: De producten in deze bundel zijn niet-geteste retourzendingen van klanten\n
\nHoe Vida XL zijn niet-geteste producten filtert (hieronder):\n
\nStap 1: Het product mag niet defect zijn verklaard door de koper bij het retourneren van het productStap 2: De verpakking moet in goede algemene staat verkeren (deze mag vervormd of opnieuw geplakt zijn) maar in geen geval zwaar beschadigd
\nDeze partij vertegenwoordigt een complete vrachtwagen die is geoptimaliseerd voor transport, met extra grote en omvangrijke pallets.
\nOm alle producten in deze bundel te zien, download je de Excel-lijst onderaan deze pagina.\n

Betalingswijze

  • Overdracht
  • Online betalingen

Verzendingswijze

  • Binnenlandse verzending
  • Verzending naar het buitenland

Andere aanbiedingen van de groothandelaar

Andere aanbiedingen in deze categorie

Gratis NIEUWSBRIEF

Dagelijkse berichtgeving over nieuwe producten en nieuwigheden op Merkandi.